Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (CBT) we Wrocławiu
Jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz czteroletni kurs psychoterapii w Centrum CBT w Warszawie. Stale doskonalę swój warsztat pracy podczas szkoleń oraz regularnych superwizji. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny Towarzystwa. Oprócz podejścia poznawczo-behawioralnego, w swojej pracy wykorzystuję również elementy terapii schematów oraz innych narzędzi tzw. trzeciej fali.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk i staży w: Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego przy UWr, Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu oraz podczas pracy w placówkach opiekuńczo-wychowawczych i szkole podstawowej. Prowadzeniem psychoterapii zajmuję się od 2019 roku.
Jak pracuję? Wiem, że przychodząc na pierwsze spotkanie z psychoterapeutą możesz być pełna/pełen obaw i wątpliwości. W związku z tym w pierwszej kolejności staram się stworzyć przyjazną atmosferę, abyś czuła/czuł się komfortowo i mogła/mógł opowiedzieć mi o sobie oraz o problemie, nad którym chcesz pracować. Jednocześnie szanuję Twoje granice – to Ty decydujesz co i kiedy mi powiesz.
Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób dorosłych zmagających się m.in. z: zaburzeniami lękowymi (fobia społeczna, lęk uogólniony GAD, OCD), zaburzeniami nastroju i osobowości (depresja, borderline, osobowość narcystyczna) oraz zaburzeniami neurorozwojowymi (wsparcie osób z ADHD).






Aleja Wiśniowa 4-6
53-137 Wrocław